Sık sorulan sorular

Heider markalı ürünlerin menşei ülkesi nedir?

Alman tasarımlı Heider ürünleri Çin'de yüksek kalite standartlar çerçevesinde üretilmektedir.


Lümen?

Son zamanlarda lümen ölçümü güvenirliğini kaybettiğini düşündüğümüzden dolayı, biz fenerlerimizin lümen değerlerini paylaşmamayı tercih ediyoruz. Uzak Doğu bölgesindeki üreticilerle haksız bir rekabet içerisine girmek istemediğimizden dolayı, onun yerine fenerlerimizin aydınlatma mesafelerini beyan etmeyi tercih etmekteyiz. 2 farklı fener modelinde aynı lümen değeri olmasına rağmen, aydınlatma performansı LED sürücü devresi, ışık frekansına ve lens türüne göre değişebilmektedir. Heider ürünleri benzersiz bir dizayna ve teknik özelliklere sahiptir.

Yedek pil için nasıl sipariş verebilirim?

Yedek pil siparişleri alamıyoruz çünkü ülke gümrük mevzuatlarına göre gönderimi mümkün değildir. Fakat Türkiye veya bir Avrupa ülkesinde bulunuyorsanız, destek hatlarımızdan bizimle irtibata geçip yedek pil siparişi verebilirsiniz.


Tahmini teslimat süresi ne kadar?

Teslimat süresi genellikle 1-3 iş günüdür.


Hangi kargo firmasıyla çalışıyorsunuz?

Sevkiyat PTT Kargo tarafından sağlanır. *Avrupa ülkelerinde kargo firmaları değişebilmektedir.


Fenerler ne tür pillerle çalıştırılmaktadır?

Heider CF1 ve Heider MMX modellerimiz için 14500 tipi 3.6V 800 mAh şarj edilebilir pil kullanılmaktadır. Heider CFX, Heider BBX, Heider AGX, Heider CSX ve Heider CB1 için 18650 tipi 3.6V 3000 mAh şarj edilebilir pil kullanılmaktadır.


Ürünlerinizin garanti kapsamı nedir?

Tüm Heider ürünleri için garanti süresi 5 yıldır, yalnız şarj ve piller için süre 6 aydır.

 

Gizli aydınlatma modlarını nasıl çalıştırabilirim?

Ana aydınlatma modlarını çalıştırmak için açma/kapama düğmesinin arka arkaya basılması gerekmektedir. Gizli aydınlatma modları açma/kapama butonunu hızlıca, yarıya kadar arka arkaya basarak çalıştırılabilmektedir.